Yılın Kişisi Taylor Swift, Kanye West’in Kendine Yaptıklarını Bir Bir Anlatarak İçini Döktü

Bu yıl onun yılıydı: TIME dergisi de bunu doğrulayarak Taylor Swift’i 2023’te Yılın Kişisi ilan etti. TIME’a röportaj veren Swift birbirinden samimi açıklamalarda bulundu ve yıllar sonra başına gelenler hakkında ilk kez açtı ağzını yumdu gözünü! Bakalım ?

Kaynak: https://time.com/6342806/person-of-th…

Biz zaten çoktan biliyorduk: TIME dergisi, şarkıcı Taylor Swift’i ‘Yılın Kişisi’ ilan etti.

Bu Swift’in bu seneki tek başarısı değil: Üniversitelerde ders konusu olmaktan, Spotify’da tüm dünyanın en çok dinlediği sanatçı olmaya değin say say bitmeyecek başarılara imza attı.

TIME dergisinin kendisini ‘Yılın Kişisi’ seçmek istediğini öğrenen Swift’in ilk tepkisi ise “Kedimi getirebilir miyim?” olmuş. ?

TIME’a röportaj veren Swift, birbirinden samimi açıklamalarda bulundu: Önce futbolcu Travis Kelce’yle ilişkisini anlattı…

Swift, insanların düşündüğü gibi ‘hemenceik çift olmadıklarını’, ilişkilerini tüm dünyaya açıkladıkları ilk maça gitmeden önce uzun bir süreyi birbirlerini tanımak  için ayırdıklarını söyledi.

Sonra o malum konuya değindi: Kanye West’in kendisine kurduğu o tuzağı ve yaşadıklarını ilk kez şarkıyla değil, açıklamaları ile anlattı.

2009’dan beri Swift’in yakasından düşmeyen West, şarkısında “O (Taylor) s*rtüğü ben ünlü yaptım” sözü için Swift’ten izin istediğini iddia etmiş ve Swift’le olan telefon konuşmasını editleyerek onun izninin olduğunu ileri sürmüştü.

Swift, başından beri böyle bir şeye izin vermediğini söylese de çoğu kişi onu ‘mağduru oynamakla’ suçlamıştı. Derken, gerçek kayıt ortaya çıkınca işler tam tersine dönmüştü!

Swift, “Kim Kardashian’ın editlediği yasal olmayan bir telefon kaydıyla yalandan bir tezgah kurdu ve yayınlayarak herkese benim yalancı olduğumu söyledi” dedi.

Bu beni psikolojik olarak hiç olmadığım yerlere götürdü. 

“Başka bir ülkeye taşındım. Bir yıl boyunca kiraladığım evden çıkmadım. Telefonda konuşmaya korkuyordum…”

“Hayatımdaki çoğu kişiyi uzaklaştırdım çünkü kimseye güvenmiyordum. Ciddi anlamda dibe battım” şeklinde konuştu.

Ancak bu dramadan hiç olmadığı kadar güçlü çıktı diyebilir miyiz?

Yorum sizde ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x